feedback
          
کاربر جدید ؟   ثبت نام در سایت      کلمه عبور خود را فراموش کرده اید ؟   یادآوری کلمه عبور
تماس با ما : 32573000 51 (98+)
تویوتا ایران
مقایسه مدل ها
حریم شخصی کاربران

Untitled 
   

mixing zoloft and weed

mixing adderall and weed truonggiang.net

ssri antidepressants and alcohol

antidepressants and alcohol
حریم شخصی کاربران

شرکت تویوتا ایران ، به حریم شخصی مشتریان و بازدیدکنندگان احترام گذاشته و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود پایبند است. این سند بیان کننده خط مشی صیانت از حریم شخصی، مربوط به وب سایت تویوتا ایران به نشانی www.toyotairan.com می باشد. ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید، به ویژه به نحوی که در این خط مشی آمده است.

سند حاضر، قوانین عمومی تویوتا ایران در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت این شرکت را شرح می دهد. همچنین در این سند نحوه استفاده و یا عدم استفاده از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدیدکنندگان از وب سایت شرکت تویوتا ایران توضیح داده شده است.

مقررات

این سایت، سایت اطلاع رسانی در زمینه خودورهای وارداتی با برند تویوتا می باشد و همچنین با ارائه خدماتی به مشتریانی که جهت تعمیر و نگهداری خودرو تویوتای خود به مرکز تخصصی تعمیرات تویوتا اورنگ مراجعه می نمایند، فعالیت دارد.

با ارسال اطلاعات بر روی سرورهای ما به عنوان مثال از طریق ایمیل و یا ...، شما موافقت خود را اعلام می کنید که:

  • این اطلاعات محتوی هیچ گونه اطلاعات غیر قانونی یا نامناسب برای عموم نمی باشد؛
  • شما حتما اقدامات مقتضی را برای بازبینی و از بین بردن هر گونه ویروس و یا ویژگی های مخرب قبل از ارسال هر گونه اطلاعات انجام می دهید؛
حقوق مالکیت معنوی:
  •  استفاده از مطالب درج شده در سایت تویوتا ایران در دیگر سایت ها به شرط ذکر نام سایت تویوتا ایران در مطلب مذکور، با برقراری لینک به این سایت مجاز است .
مسئولیت :
  • ممکن است در بعضی از صفحات سایت پیوندهایی به سایتهای دیگرگذاشته شده باشد. به شما توصیه می کنیم که خط مشی صیانت از حریم شخصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که این سند خط مشی، تنها و تنها برای این وب سایت صادق است. همچنین شما موافقت خود را مبنی بر عدم مسئولیت سایت تویوتا ایران در قبال محتوای موجود در این سایت ها اعلام می کنید. به علاوه، لینک به این سایت ها به معنای تایید این سایت ها، محصولات یا خدمات موجود در این سایت ها توسط ما نمی باشد بجز سایتهای که زیر مجموعه سایت تویوتا ایران باشند و با لگو تویوتا اورنگ معرفی شوند.
  • امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی حفاظت خواهد شد. اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت صد در صد تضمین کرد،‌ بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. سایت مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.
  

اخبار و اطلاعیه ها
menu


خدمات

قطعات

دانشنامه

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : ایران - مشهد مقدس - 30 متری طلاب
مفتح 45 - شماره 104 - ساختمان تویوتا
تلفن تماس : 32573000 9851+
ایمیل : crm@toyotairan.comتمامی حقوق این وب سایت متعلق است به شرکت طوس خودرو اورنگ
طراحی وب سایت ، طراحی پورتال و بهینه سازی سایت از شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق